Abrys Komu w drogę, temu … (dodano 2013-06-26)

Już dawno minęły czasy, kiedy projektant godzinami ślęczał pochylony nad deską kreślarską dopracowując każdą linię. Następnie z gotowymi rysunkami udawał się do klienta, a gdy ten zażądał poprawek – praca zaczynała się od nowa…

Dziś możemy działać o wiele szybciej:
Projektant jedzie do klienta – na miejscu robi pomiar, a dane może od razu wprowadzić do swojego laptopa i jest gotowy by zacząć rozmowę o konkretach. Podczas następnych spotkań ewentualne poprawki wprowadza do projektu na bieżąco.

 

Szybki rozwój technologii wymaga od nas dużej elastyczności i musimy być gotowi na to, by w każdej chwili móc obsłużyć naszych klientów, nawet wtedy, gdy nie ma nas w biurze. Program do projektowania wnętrz Fusion Design pozwala na komfortową pracę z klientem gdziekolwiek by to było.

 

  • Szybkość i sprawność działania

Fusion Design dzięki niezwykłej łatwości w obsłudze, szybkim efektom pracy oraz wszelkim automatyzacjom działań jest bardzo chętnie wykorzystywany w tzw. „terenie”, czyli podczas spotkań z klientem.

 

  • Możliwość używania programu na kilku komputerach

Program działa tam, gdzie podpięty jest w danej chwili klucz sprzętowy, więc bez problemu mośesz udać się do klienta albo na budowę z laptopem i już na miejscu w kilkanaście minut zrobić szybki projekt.

 

  • Auto-Plan – czarodziej, który rozplanuje kuchnię za Ciebie

To wyjątkowe narzędzie (funkcja dostępna od wersji Standard) w kilkadziesiąt sekund rozplanuje meble i urządzenia AGD w kuchni. Wystarczy narysować puste pomieszczenie i czekać na efekty. A jaka oszczędność czasu!Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum