Abrys Komu w drogę, temu … (dodano 2013-06-26)

Już dawno minęły czasy, kiedy projektant godzinami ślęczał pochylony nad deską kreślarską dopracowując każdą linię. Następnie z gotowymi rysunkami udawał się do klienta, a gdy ten zażądał poprawek – praca zaczynała się od nowa…

Dziś możemy działać o wiele szybciej:
Projektant jedzie do klienta – na miejscu robi pomiar, a dane może od razu wprowadzić do swojego laptopa i jest gotowy by zacząć rozmowę o konkretach. Podczas następnych spotkań ewentualne poprawki wprowadza do projektu na bieżąco.

 

Szybki rozwój technologii wymaga od nas dużej elastyczności i musimy być gotowi na to, by w każdej chwili móc obsłużyć naszych klientów, nawet wtedy, gdy nie ma nas w biurze. Program do projektowania wnętrz Fusion Design pozwala na komfortową pracę z klientem gdziekolwiek by to było.

 

  • Szybkość i sprawność działania

Fusion Design dzięki niezwykłej łatwości w obsłudze, szybkim efektom pracy oraz wszelkim automatyzacjom działań jest bardzo chętnie wykorzystywany w tzw. „terenie”, czyli podczas spotkań z klientem.

 

  • Możliwość używania programu na kilku komputerach

Program działa tam, gdzie podpięty jest w danej chwili klucz sprzętowy, więc bez problemu mośesz udać się do klienta albo na budowę z laptopem i już na miejscu w kilkanaście minut zrobić szybki projekt.

 

  • Auto-Plan – czarodziej, który rozplanuje kuchnię za Ciebie

To wyjątkowe narzędzie (funkcja dostępna od wersji Standard) w kilkadziesiąt sekund rozplanuje meble i urządzenia AGD w kuchni. Wystarczy narysować puste pomieszczenie i czekać na efekty. A jaka oszczędność czasu!Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum