Abrys Moduł SZAFY3 – Pełny projekt przy porannej kawie (dodano 2013-08-02)

„Lubię dobrze zacząć dzień, przy aromatycznej, porannej kawie rozpoczynam pracę,
wtedy mam świeży umysł i mnóstwo energii.”

                                                                                                                                             - projektant

Projektowanie szafy z Modułem SZAFY3 jest tak proste i przyjemne, że można do niego zasiąść przy porannej kawie i w kilka minut mieć gotowy projekt zanim kawa ostygnie. Projektowanie odbywa się w sposób interaktywny, a projektant ma do dyspozycji równocześnie kilka podglądów: konstrukcja i aranżacja wnętrza, projekt fasady, rozplanowanie pleców.

Moduł SZAFY3 spełnia wysokie wymagania projektantów, którzy cenią swój czas i chcą wykorzystać go do maksimum. Program przejmuje ciężar zagadnień techniczno-technologicznych projektu pozwalając skupić się głównie na funkcjonalnych i estetycznych aspektach zabudowy. Część techniczna oraz dokumentacja sprzedaży realizowana jest przez sam program równolegle w tle.

Jak to działa? – Szafa w 3 krokach

  1. Wystarczy wybrać ścianę lub dowolne inne miejsce, w którym chcesz umieścić szafę. Program automatycznie zinwentaryzuje wnękę i przeniesie Cię do kreatora, w którym możesz wybrać jeden z kilku szablonów konstrukcji szafy.
  2. Za pomocą czytelnego menu wybierasz jej zawartość, profile, typ konstrukcji, materiały i kolory.
  3. Po zakończeniu projektowania możesz jeszcze wielokrotnie szafę modyfikować.

SZAFY3 to:

Komfort projektowania – cała dokumentacja opracowywana jest w tle. Gdy projektant skupia się na funkcji i estetyce, program na bieżąco aktualizuje dane dotyczące wszelkich aspektów technologii i sprzedaży. Gdy szafa jest skończona, wystarczy kilka kliknięć, by móc wygenerować dane do oferty dla klienta, wyceny, rozkroju, rozpisania na formatki wypełnień oraz profili.

Szafy w kontekście całego wnętrza – coraz częściej szafa musi zaistnieć w przestrzeni całego wnętrza salonu, sypialni, łazienki… Dzięki pełnej integracji Modułu SZAFY3 z 20-20 Fusion możesz wstawić szafę w dowolne, stworzone przez siebie wnętrze.

Profesjonalny rendering – zabudowę zaprojektowaną dzięki Modułowi SZAFY3 w programie
20-20 Fusion z łatwością zaprezentujesz przy użyciu profesjonalnego renderingu Global Illumination -technologii dostępnej w każdej wersji programu.

Elastyczność rozwiązań - program obsługuje systemy drzwi czołowych polskich producentów, różne schematy konstrukcji i daje szerokie pole do edycji, każdy element szafy może być modyfikowany, jeśli chodzi o wymiary, kolorystykę, schematy okleinowania...  Zmodyfikowane komponenty można zapisać do swojej biblioteki i używać ich w każdym następnym projekcie. SZAFY3 można połączyć z dowolnym programem do optymalizacji rozkroju płyty czy planowania produkcji.

Łatwość obsługi – intuicyjność i czytelność interfejsu użytkownika sprawia, że już po krótkim zapoznaniu się z programem możesz bez problemu zaprojektować szafę lub garderobę czy inne nietypowe meble dla dowolnego wnętrza.

 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum