Abrys Moduł SZAFY3 – Pełny projekt przy porannej kawie (dodano 2013-08-02)

„Lubię dobrze zacząć dzień, przy aromatycznej, porannej kawie rozpoczynam pracę,
wtedy mam świeży umysł i mnóstwo energii.”

                                                                                                                                             - projektant

Projektowanie szafy z Modułem SZAFY3 jest tak proste i przyjemne, że można do niego zasiąść przy porannej kawie i w kilka minut mieć gotowy projekt zanim kawa ostygnie. Projektowanie odbywa się w sposób interaktywny, a projektant ma do dyspozycji równocześnie kilka podglądów: konstrukcja i aranżacja wnętrza, projekt fasady, rozplanowanie pleców.

Moduł SZAFY3 spełnia wysokie wymagania projektantów, którzy cenią swój czas i chcą wykorzystać go do maksimum. Program przejmuje ciężar zagadnień techniczno-technologicznych projektu pozwalając skupić się głównie na funkcjonalnych i estetycznych aspektach zabudowy. Część techniczna oraz dokumentacja sprzedaży realizowana jest przez sam program równolegle w tle.

Jak to działa? – Szafa w 3 krokach

  1. Wystarczy wybrać ścianę lub dowolne inne miejsce, w którym chcesz umieścić szafę. Program automatycznie zinwentaryzuje wnękę i przeniesie Cię do kreatora, w którym możesz wybrać jeden z kilku szablonów konstrukcji szafy.
  2. Za pomocą czytelnego menu wybierasz jej zawartość, profile, typ konstrukcji, materiały i kolory.
  3. Po zakończeniu projektowania możesz jeszcze wielokrotnie szafę modyfikować.

SZAFY3 to:

Komfort projektowania – cała dokumentacja opracowywana jest w tle. Gdy projektant skupia się na funkcji i estetyce, program na bieżąco aktualizuje dane dotyczące wszelkich aspektów technologii i sprzedaży. Gdy szafa jest skończona, wystarczy kilka kliknięć, by móc wygenerować dane do oferty dla klienta, wyceny, rozkroju, rozpisania na formatki wypełnień oraz profili.

Szafy w kontekście całego wnętrza – coraz częściej szafa musi zaistnieć w przestrzeni całego wnętrza salonu, sypialni, łazienki… Dzięki pełnej integracji Modułu SZAFY3 z 20-20 Fusion możesz wstawić szafę w dowolne, stworzone przez siebie wnętrze.

Profesjonalny rendering – zabudowę zaprojektowaną dzięki Modułowi SZAFY3 w programie
20-20 Fusion z łatwością zaprezentujesz przy użyciu profesjonalnego renderingu Global Illumination -technologii dostępnej w każdej wersji programu.

Elastyczność rozwiązań - program obsługuje systemy drzwi czołowych polskich producentów, różne schematy konstrukcji i daje szerokie pole do edycji, każdy element szafy może być modyfikowany, jeśli chodzi o wymiary, kolorystykę, schematy okleinowania...  Zmodyfikowane komponenty można zapisać do swojej biblioteki i używać ich w każdym następnym projekcie. SZAFY3 można połączyć z dowolnym programem do optymalizacji rozkroju płyty czy planowania produkcji.

Łatwość obsługi – intuicyjność i czytelność interfejsu użytkownika sprawia, że już po krótkim zapoznaniu się z programem możesz bez problemu zaprojektować szafę lub garderobę czy inne nietypowe meble dla dowolnego wnętrza.

 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum