Abrys Moduł SZAFY3 – Pełny projekt przy porannej kawie (dodano 2013-08-02)

„Lubię dobrze zacząć dzień, przy aromatycznej, porannej kawie rozpoczynam pracę,
wtedy mam świeży umysł i mnóstwo energii.”

                                                                                                                                             - projektant

Projektowanie szafy z Modułem SZAFY3 jest tak proste i przyjemne, że można do niego zasiąść przy porannej kawie i w kilka minut mieć gotowy projekt zanim kawa ostygnie. Projektowanie odbywa się w sposób interaktywny, a projektant ma do dyspozycji równocześnie kilka podglądów: konstrukcja i aranżacja wnętrza, projekt fasady, rozplanowanie pleców.

Moduł SZAFY3 spełnia wysokie wymagania projektantów, którzy cenią swój czas i chcą wykorzystać go do maksimum. Program przejmuje ciężar zagadnień techniczno-technologicznych projektu pozwalając skupić się głównie na funkcjonalnych i estetycznych aspektach zabudowy. Część techniczna oraz dokumentacja sprzedaży realizowana jest przez sam program równolegle w tle.

Jak to działa? – Szafa w 3 krokach

  1. Wystarczy wybrać ścianę lub dowolne inne miejsce, w którym chcesz umieścić szafę. Program automatycznie zinwentaryzuje wnękę i przeniesie Cię do kreatora, w którym możesz wybrać jeden z kilku szablonów konstrukcji szafy.
  2. Za pomocą czytelnego menu wybierasz jej zawartość, profile, typ konstrukcji, materiały i kolory.
  3. Po zakończeniu projektowania możesz jeszcze wielokrotnie szafę modyfikować.

SZAFY3 to:

Komfort projektowania – cała dokumentacja opracowywana jest w tle. Gdy projektant skupia się na funkcji i estetyce, program na bieżąco aktualizuje dane dotyczące wszelkich aspektów technologii i sprzedaży. Gdy szafa jest skończona, wystarczy kilka kliknięć, by móc wygenerować dane do oferty dla klienta, wyceny, rozkroju, rozpisania na formatki wypełnień oraz profili.

Szafy w kontekście całego wnętrza – coraz częściej szafa musi zaistnieć w przestrzeni całego wnętrza salonu, sypialni, łazienki… Dzięki pełnej integracji Modułu SZAFY3 z 20-20 Fusion możesz wstawić szafę w dowolne, stworzone przez siebie wnętrze.

Profesjonalny rendering – zabudowę zaprojektowaną dzięki Modułowi SZAFY3 w programie
20-20 Fusion z łatwością zaprezentujesz przy użyciu profesjonalnego renderingu Global Illumination -technologii dostępnej w każdej wersji programu.

Elastyczność rozwiązań - program obsługuje systemy drzwi czołowych polskich producentów, różne schematy konstrukcji i daje szerokie pole do edycji, każdy element szafy może być modyfikowany, jeśli chodzi o wymiary, kolorystykę, schematy okleinowania...  Zmodyfikowane komponenty można zapisać do swojej biblioteki i używać ich w każdym następnym projekcie. SZAFY3 można połączyć z dowolnym programem do optymalizacji rozkroju płyty czy planowania produkcji.

Łatwość obsługi – intuicyjność i czytelność interfejsu użytkownika sprawia, że już po krótkim zapoznaniu się z programem możesz bez problemu zaprojektować szafę lub garderobę czy inne nietypowe meble dla dowolnego wnętrza.

 

 Generator Katalogów Cenowych PDF

Chcesz mieć profesjonalny katalog cenowy mebli kuchennych z podziałem na grupy cenowe? Dzięki naszemu najnowszemu rozwiązaniu wygenerujesz taki katalog w sposób automatyczny w kilka minut! Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Archiwum