Abrys Moduł doboru akcesoriów PEKA dla Fusion Design (dodano 2013-10-24)

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt:
Moduł doboru akcesoriów PEKA dla FUSION Design
- Pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku!

Jest to program, który nie tylko pomoże dobrać odpowiednie akcesoria do szafek kuchennych, ale pokaże ich działanie poprzez narzędzie animacji.

 To nie jest zwykły katalog, to moduł, dzięki któremu Państwa klienci będą mogli w pełni doświadczyć zalet proponowanych rozwiązań, a projektant zyska wirtualnego asystenta w swoich wyborach.

  


 

  

Nowy moduł analizuje wymiary szafki i jej poszczególnych części, ich kształt i typ konstrukcji oraz położenie. Na podstawie analizy tych danych, system proponuje wyposażenie pasujące do danej sytuacji projektowej. Projektant, który chce zaproponować swojemu klientowi zastosowanie w projekcie akcesoriów, otrzyma projekt 3D, który przedstawia kompletną kuchnię wraz z wyposażeniem, z możliwością wizualnego przedstawiania jej walorów w formie obrazów oraz animacji, które pokazują sposób działania szafek z akcesoriami. Przyszły użytkownik może zobaczyć jak będzie funkcjonował Magic Corner, Le Mans czy Swing w jego własnej kuchni i jaki komfort zapewni mu w codziennych sytuacjach.

 

PALETA KORZYŚCI DLA PROJEKTANTA:

- Możliwość interaktywnego wyposażenia szafek w akcesoria - oszczędność pracy i czasu;

- Kreator doboru akcesoriów zwiększa gamę możliwych rozwiązań dla danej szafki;

- Większość produktów ma przypisaną realistyczną kinematykę;

- Automatyczne dodawanie wybranych projektów do wyceny końcowej;

- Nadanie dynamiki projektowi dzięki profesjonalnym renderigom.

 

Wymagania instalacyjne:

Moduł PEKA 2014 przeznaczony jest dla programu FUSION Design wer.17. Użytkować go mogą wszyscy projektanci, których programy nie są skonfigurowane wyłącznie do obsługi tylko wybranych katalogów (jak Fusion BRW i Fusion SZAFY). W tych przypadkach należy program odblokować do obsługi innych katalogów. Moduł PEKA 2014 współdziała z Katalogiem Uniwersalnym Kuchni. Przed pierwszym uruchomieniem modułu upewnij się, że program Fusion pobrał przez Internet aktualny katalog kuchni uniwersalnych.

 

 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum