Abrys Pobierz bezpłatnie Moduł DEKOR do testowania! (dodano 2014-01-20)

Jeżeli używasz Design 
POBIERZ BEZPŁATNIE MODUŁ DEKOR
i sprawdź jak on działa!

 

Czy wiesz, że...?
Dzięki Modułowi DEKOR zmodyfikujesz i wstawisz swoje zdjęcie na dowolną powierzchnię w FUSION! I to w kilku stopniach połysku/matu! Takie zdjęcie możesz wkleić jako fototapetę albo nadruk na szkło w swoim projekcie.

(Miało być zdjęcie zimowe ale w tym roku zima nam to skutecznie uniemożliwia;)

 

 Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum