Abrys Pobierz bezpłatnie Moduł DEKOR do testowania! (dodano 2014-01-20)

Jeżeli używasz Design 
POBIERZ BEZPŁATNIE MODUŁ DEKOR
i sprawdź jak on działa!

 

Czy wiesz, że...?
Dzięki Modułowi DEKOR zmodyfikujesz i wstawisz swoje zdjęcie na dowolną powierzchnię w FUSION! I to w kilku stopniach połysku/matu! Takie zdjęcie możesz wkleić jako fototapetę albo nadruk na szkło w swoim projekcie.

(Miało być zdjęcie zimowe ale w tym roku zima nam to skutecznie uniemożliwia;)

 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum