Abrys Tailuj teksturę na różne sposoby! Tylko teraz bezpłatna wersja Modułu DEKOR do testowania! (dodano 2014-01-23)

Jeżeli używasz Design
POBIERZ BEZPŁATNIE MODUŁ DEKOR
i sprawdź jak on działa!

Czy wiesz, że...?

► Moduł DEKOR pozwala tak modyfikować teksturę drewna, by zachować ciągłość usłojenia i uniknąć problemu tzw.„kafelkowania”. Dzięki temu z niewielkiego fragmentu tekstury zawierającego zaledwie kilka słojów możesz stworzyć teksturę nadająca się do nałożenia na fronty w całej kuchni!

► W ten sposób możesz modyfikować dowolną teksturę, na przykład betonu, ziemi, metalu itp.

► Dla każdego wczytanego koloru i tekstury z DEKORa do FUSION możesz wybrać jedno z 5 ustawień połysku - od matu do bardzo wysokiego połysku.

 

abrys,fusion

 


 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum