Abrys Tailuj teksturę na różne sposoby! Tylko teraz bezpłatna wersja Modułu DEKOR do testowania! (dodano 2014-01-23)

Jeżeli używasz Design
POBIERZ BEZPŁATNIE MODUŁ DEKOR
i sprawdź jak on działa!

Czy wiesz, że...?

► Moduł DEKOR pozwala tak modyfikować teksturę drewna, by zachować ciągłość usłojenia i uniknąć problemu tzw.„kafelkowania”. Dzięki temu z niewielkiego fragmentu tekstury zawierającego zaledwie kilka słojów możesz stworzyć teksturę nadająca się do nałożenia na fronty w całej kuchni!

► W ten sposób możesz modyfikować dowolną teksturę, na przykład betonu, ziemi, metalu itp.

► Dla każdego wczytanego koloru i tekstury z DEKORa do FUSION możesz wybrać jedno z 5 ustawień połysku - od matu do bardzo wysokiego połysku.

 

abrys,fusion

 


 

 Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Archiwum