Abrys Serie wizualizacji (dodano 2015-07-30)

Nowe możliwości w zasięgu ręki!

Czy wiesz, że możesz automatycznie wygenerować serię różnych wizualizacji dla projektu?

 

 

Przy pomocy narzędzia animacji Modułu PEKA możesz wybrać kilka/kilkanaście lub więcej widoków, a program uruchomi generowanie kolejnych wizualizacji i zapisze je jedna po drugiej w wybranym folderze, a Ty nie musisz za każdym razem pochodzić do komputera.

Teraz będziesz miał więcej czasu na to na co masz ochotę a Fusion z Modułem PEKA wygeneruje Ci całą serię wybranych widoków i zapisze je do folderu.

 

 

→ Możesz wybrać opcję by każdy widok był renderowany w trybie wizualizacji, w którym był zapisany, czyli np. dwa pierwsze widoki w liniach, cztery kolejne w Roboczym Open GL, a pięć ostatnich w Super Zdjęciu.

→ Masz też możliwość odgórnego wyboru trybu wizualizacji i  wtedy wszystkie widoki będą w nim wygenerowane. Możesz potem stworzyć kilka folderów z różnymi trybami wizualizacji dla tej samej serii widoków.

 

 

Jak stworzyć serię wizualizacji?
Kliknij aby pobrać dokładną instrukcję…Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum