Abrys Serie wizualizacji (dodano 2015-07-30)

Nowe możliwości w zasięgu ręki!

Czy wiesz, że możesz automatycznie wygenerować serię różnych wizualizacji dla projektu?

 

 

Przy pomocy narzędzia animacji Modułu PEKA możesz wybrać kilka/kilkanaście lub więcej widoków, a program uruchomi generowanie kolejnych wizualizacji i zapisze je jedna po drugiej w wybranym folderze, a Ty nie musisz za każdym razem pochodzić do komputera.

Teraz będziesz miał więcej czasu na to na co masz ochotę a Fusion z Modułem PEKA wygeneruje Ci całą serię wybranych widoków i zapisze je do folderu.

 

 

→ Możesz wybrać opcję by każdy widok był renderowany w trybie wizualizacji, w którym był zapisany, czyli np. dwa pierwsze widoki w liniach, cztery kolejne w Roboczym Open GL, a pięć ostatnich w Super Zdjęciu.

→ Masz też możliwość odgórnego wyboru trybu wizualizacji i  wtedy wszystkie widoki będą w nim wygenerowane. Możesz potem stworzyć kilka folderów z różnymi trybami wizualizacji dla tej samej serii widoków.

 

 

Jak stworzyć serię wizualizacji?
Kliknij aby pobrać dokładną instrukcję…Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum