Abrys Serie wizualizacji (dodano 2015-07-30)

Nowe możliwości w zasięgu ręki!

Czy wiesz, że możesz automatycznie wygenerować serię różnych wizualizacji dla projektu?

 

 

Przy pomocy narzędzia animacji Modułu PEKA możesz wybrać kilka/kilkanaście lub więcej widoków, a program uruchomi generowanie kolejnych wizualizacji i zapisze je jedna po drugiej w wybranym folderze, a Ty nie musisz za każdym razem pochodzić do komputera.

Teraz będziesz miał więcej czasu na to na co masz ochotę a Fusion z Modułem PEKA wygeneruje Ci całą serię wybranych widoków i zapisze je do folderu.

 

 

→ Możesz wybrać opcję by każdy widok był renderowany w trybie wizualizacji, w którym był zapisany, czyli np. dwa pierwsze widoki w liniach, cztery kolejne w Roboczym Open GL, a pięć ostatnich w Super Zdjęciu.

→ Masz też możliwość odgórnego wyboru trybu wizualizacji i  wtedy wszystkie widoki będą w nim wygenerowane. Możesz potem stworzyć kilka folderów z różnymi trybami wizualizacji dla tej samej serii widoków.

 

 

Jak stworzyć serię wizualizacji?
Kliknij aby pobrać dokładną instrukcję…Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Archiwum