Abrys Serie wizualizacji (dodano 2015-07-30)

Nowe możliwości w zasięgu ręki!

Czy wiesz, że możesz automatycznie wygenerować serię różnych wizualizacji dla projektu?

 

 

Przy pomocy narzędzia animacji Modułu PEKA możesz wybrać kilka/kilkanaście lub więcej widoków, a program uruchomi generowanie kolejnych wizualizacji i zapisze je jedna po drugiej w wybranym folderze, a Ty nie musisz za każdym razem pochodzić do komputera.

Teraz będziesz miał więcej czasu na to na co masz ochotę a Fusion z Modułem PEKA wygeneruje Ci całą serię wybranych widoków i zapisze je do folderu.

 

 

→ Możesz wybrać opcję by każdy widok był renderowany w trybie wizualizacji, w którym był zapisany, czyli np. dwa pierwsze widoki w liniach, cztery kolejne w Roboczym Open GL, a pięć ostatnich w Super Zdjęciu.

→ Masz też możliwość odgórnego wyboru trybu wizualizacji i  wtedy wszystkie widoki będą w nim wygenerowane. Możesz potem stworzyć kilka folderów z różnymi trybami wizualizacji dla tej samej serii widoków.

 

 

Jak stworzyć serię wizualizacji?
Kliknij aby pobrać dokładną instrukcję…Generator Katalogów Cenowych PDF

Chcesz mieć profesjonalny katalog cenowy mebli kuchennych z podziałem na grupy cenowe? Dzięki naszemu najnowszemu rozwiązaniu wygenerujesz taki katalog w sposób automatyczny w kilka minut! Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Archiwum