Abrys System Składania Zamówień (dodano 2016-07-12)

Konfigurator zamówień

Różne grupy produktów, lub te same meble, ale w różnych zakresach konfiguracji możemy udostępniać osobnym grupom odbiorców. Jeden katalog opisuje poszczególnym odbiorcom meble dostosowane do ich oferty, z indywidualnie przypisanymi cennikami i regułami marżowania i rabatowania zakupów oraz sprzedaży.

Internetowy System Zamawiania Produktów

Każda wycena ofertowa, sprzedaż czy zamówienie jest nadzorowane przez system i widoczne dla fabryki. Zamówienia są składane poprzez Chmurę w formie końcowej lub jako zapytania ofertowe. Jeśli zachodzi potrzeba wykroczenia poza zakres standardowo dostępnej konfiguracji mebli, sprzedawca może wysłać zapytanie ofertowo-techniczne, a fabryka ma bezpośredni wgląd do projektu celem weryfikacji poprawności i wyrażenia zgody lub odrzucenia zamówienia. Dzięki temu również zamówienia wykraczające poza reguły standardowej oferty mogą być zamawiane i kierowane do produkcji w sposób zorganizowany.

 

Koordynatorzy sprzedaży po stronie fabryki mają pełen wgląd w bieżący stan zamówień swoich grup klientów. Poprzez Chmurę kontrolują udostępnianie programu do aranżacji, konfigurowania i sprzedaży mebli oraz katalogów i cenników, a dalej przepływ zamówień. W dowolnym momencie mogą udzielić dostępu do sytemu nowym sprzedawcom lub odebrać prawa użytkowania. Nowy sprzedawca po zarejestrowaniu widzi program w swoim języku, katalog mebli w zakresie zgodnym ze swoją umową z fabryką, a ceny we własnej walucie zgodnie z jego warunkami handlowymi.

 

Nasze doświadczenia dowodzą, że wdrożenie programu pozwala:

♦  kilkukrotnie przyspieszyć przetwarzanie zamówień z meblami konfigurowanymi lub nawet nietypowymi,

♦  usprawnić komunikację w firmie,

♦  kilkukrotnie ograniczyć liczbę pracowników zaangażowanych w proces ofertowania a dalej przetwarzania zamówień.

Nowe możliwości otwierają się też w zakresie produkcji mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, bez ubocznych skutków w postaci dezorganizacji w procesie ich zamawiania i produkcji.Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum