Abrys Prosty projekt kuchni (dodano 2016-08-19)

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego prosty projekt kuchni stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS! 

 

Sprawnie zaprojektuj kuchnię!

 Wstawienie i modyfikacja szafek
 Blaty 
 Panele meblowe i panele szklane
 Sprzęt AGD i elementy dekoracyjne
 Wybór szuflad i akcesoriów

Miłego oglądania!
 
 
 

W kolejnych odsłonach zaprezentujemy tworzenie pomieszczenia, a także tworzenie dokumentacji, wyceny i zestawień do produkcji i kompletacji zamówienia...Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum