Abrys Prosty projekt kuchni (dodano 2016-08-19)

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego prosty projekt kuchni stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS! 

 

Sprawnie zaprojektuj kuchnię!

 Wstawienie i modyfikacja szafek
 Blaty 
 Panele meblowe i panele szklane
 Sprzęt AGD i elementy dekoracyjne
 Wybór szuflad i akcesoriów

Miłego oglądania!
 
 
 

W kolejnych odsłonach zaprezentujemy tworzenie pomieszczenia, a także tworzenie dokumentacji, wyceny i zestawień do produkcji i kompletacji zamówienia...Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Archiwum