Abrys Prosty projekt kuchni (dodano 2016-08-19)

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego prosty projekt kuchni stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS! 

 

Sprawnie zaprojektuj kuchnię!

 Wstawienie i modyfikacja szafek
 Blaty 
 Panele meblowe i panele szklane
 Sprzęt AGD i elementy dekoracyjne
 Wybór szuflad i akcesoriów

Miłego oglądania!
 
 
 

W kolejnych odsłonach zaprezentujemy tworzenie pomieszczenia, a także tworzenie dokumentacji, wyceny i zestawień do produkcji i kompletacji zamówienia...Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum