Abrys Augmented reality - technologia przyszłości (dodano 2016-11-09)

Technologie przyszłości na wyciągnięcie ręki! Wkrótce za pomocą specjalnych okularów będziemy mogli pokazać klientowi projekt tak, by mógł się po nim fizycznie przejść i przyjrzeć z każdej strony. 

 

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Hololens. 
 

 
 
Augmented reality (AR) czyli Rzeczywistość rozszerzona polega na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi, np. generowaną w czasie rzeczywistym grafiką 3D. Poprzez specjalne okulary widzimy zarówno wszystko dookoła jak również elementy wirtualne, do których możemy podejść, a nawet obejść je dookoła. Specjalna kamera rozpoznaje przestrzeń w jakiej znajduje się użytkownik i pozwala na realistyczne wpasowanie elementów sceny wirtualnej w rzeczywistej przestrzeni. 
 ___

ZOBACZ TEŻ:

 

Projektowanie komody

 

Prosty projekt kuchni

 

 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum