Abrys Augmented reality - technologia przyszłości (dodano 2016-11-09)

Technologie przyszłości na wyciągnięcie ręki! Wkrótce za pomocą specjalnych okularów będziemy mogli pokazać klientowi projekt tak, by mógł się po nim fizycznie przejść i przyjrzeć z każdej strony. 

 

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Hololens. 
 

 
 
Augmented reality (AR) czyli Rzeczywistość rozszerzona polega na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi, np. generowaną w czasie rzeczywistym grafiką 3D. Poprzez specjalne okulary widzimy zarówno wszystko dookoła jak również elementy wirtualne, do których możemy podejść, a nawet obejść je dookoła. Specjalna kamera rozpoznaje przestrzeń w jakiej znajduje się użytkownik i pozwala na realistyczne wpasowanie elementów sceny wirtualnej w rzeczywistej przestrzeni. 
 ___

ZOBACZ TEŻ:

Projektowanie komody

Prosty projekt kuchni

 

 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum