Abrys Zautomatyzuj procesy w swojej firmie! (dodano 2016-11-10)


Czy można przygotować produkcję mebli na zamówienie w 2 min?

Tak, ponieważ dane do produkcji generują się automatycznie z projektu, nawet dla mebli indywidualnych konstruowanych na nowo w projekcie. Jedynym warunkiem automatycznego przetwarzania takich mebli do produkcji jest ich zgodnść z regułami technologicznymi i zasadami konstrukcyjnymi danej fabryki. Zgodność tą program weryfikuje automatycznie.

 

 

 

Czy dwukrotne zwiększenie produkcji wymaga podwojenia liczby technologów w fabryce?

Nie wymaga.

3cad Evolution automatycznie stosuje reguły technologiczne i zasady konstrukcyjne obowiązujące w fabryce do każdego projektu nawet nietypowego. Jedynym warunkiem automatycznej produkcji zlecenia jest jego zgodność ze stosowaną technologią. Przy wdrożonym w fabryce programie technolog nie „przepycha” każdego zamówienia przez produkcję. Jego rola polega na wdrażaniu nowych technologii w firmie i wyznaczania reguł ich stosowania.

 

Czy jest sens stosowania 3cad Evolution w firmie, która nie ma jeszcze centrów CNC?

Tak. Nasz program jest skalowalny - co oznacza, że można go tak skonfigurować żeby zaspokajał potrzeby firm o bardzo różnych potrzebach i skali działania. Zatem zarówno małe firmy jak i wielkie organizacje używają programu z powodzeniem. Zasadą przewodnią jest maksymalna automatyzacja procesów produkcyjnych w sposób dostosowany do specyfiki fabryki. Jeżeli zatem nie mamy zautomatyzowanego parku maszynowego, 3cad Evolution zamiast zakodowanych instrukcji dla zautomatyzowanych maszyn może generować instrukcje dla ludzi sterujących maszynami w postaci dokumentacji technicznej.

 
 ___

ZOBACZ TEŻ:

Projektowanie komody

 

Prosty projekt kuchni

 

 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum