Abrys Zautomatyzuj procesy w swojej firmie! (dodano 2016-11-10)


Czy można przygotować produkcję mebli na zamówienie w 2 min?

Tak, ponieważ dane do produkcji generują się automatycznie z projektu, nawet dla mebli indywidualnych konstruowanych na nowo w projekcie. Jedynym warunkiem automatycznego przetwarzania takich mebli do produkcji jest ich zgodnść z regułami technologicznymi i zasadami konstrukcyjnymi danej fabryki. Zgodność tą program weryfikuje automatycznie.

 

 

 

Czy dwukrotne zwiększenie produkcji wymaga podwojenia liczby technologów w fabryce?

Nie wymaga.

3cad Evolution automatycznie stosuje reguły technologiczne i zasady konstrukcyjne obowiązujące w fabryce do każdego projektu nawet nietypowego. Jedynym warunkiem automatycznej produkcji zlecenia jest jego zgodność ze stosowaną technologią. Przy wdrożonym w fabryce programie technolog nie „przepycha” każdego zamówienia przez produkcję. Jego rola polega na wdrażaniu nowych technologii w firmie i wyznaczania reguł ich stosowania.

 

Czy jest sens stosowania 3cad Evolution w firmie, która nie ma jeszcze centrów CNC?

Tak. Nasz program jest skalowalny - co oznacza, że można go tak skonfigurować żeby zaspokajał potrzeby firm o bardzo różnych potrzebach i skali działania. Zatem zarówno małe firmy jak i wielkie organizacje używają programu z powodzeniem. Zasadą przewodnią jest maksymalna automatyzacja procesów produkcyjnych w sposób dostosowany do specyfiki fabryki. Jeżeli zatem nie mamy zautomatyzowanego parku maszynowego, 3cad Evolution zamiast zakodowanych instrukcji dla zautomatyzowanych maszyn może generować instrukcje dla ludzi sterujących maszynami w postaci dokumentacji technicznej.

 
 ___

ZOBACZ TEŻ:

Projektowanie komody

Prosty projekt kuchni

 

 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum