Abrys Graficzny konfigurator mebli - film (dodano 2016-12-05)

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!

 

W programie każdą szafkę można dowolnie modyfikować zgodnie z przypisanymi regułami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Zmiany mogą być większe lub mniejsze i dotyczyć:

 Konstrukcji korpusu,
 Technologii łączeń,
 Podziału przestrzeni i ich funkcji użytkowych,
 Zabudowy wyposażenia i akcesoriów,
 Konfiguracji materiałowej i kolorystycznej,
 Specyficznych cech konstrukcyjnych.

 

Program w sposób zautomatyzowany aplikuje reguły konstrukcyjne i technologiczne obowiązujące w danej firmie. Generowane są m. in. wykazy materiałowe, zlecenia produkcyjne, dokumentacja techniczna, etykiety i kody kreskowe, oraz kody sterujące dla maszyn i centrów CNC.

 

Miłego oglądania!

 
 

 

 Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Archiwum