Abrys Graficzny konfigurator mebli - film (dodano 2016-12-05)

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!

 

W programie każdą szafkę można dowolnie modyfikować zgodnie z przypisanymi regułami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Zmiany mogą być większe lub mniejsze i dotyczyć:

 Konstrukcji korpusu,
 Technologii łączeń,
 Podziału przestrzeni i ich funkcji użytkowych,
 Zabudowy wyposażenia i akcesoriów,
 Konfiguracji materiałowej i kolorystycznej,
 Specyficznych cech konstrukcyjnych.

 

Program w sposób zautomatyzowany aplikuje reguły konstrukcyjne i technologiczne obowiązujące w danej firmie. Generowane są m. in. wykazy materiałowe, zlecenia produkcyjne, dokumentacja techniczna, etykiety i kody kreskowe, oraz kody sterujące dla maszyn i centrów CNC.

 

Miłego oglądania!

 
 

 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum