Abrys Techniczna Dokumentacja Projektu online (dodano 2017-07-27)


Tylko jedno kliknięcie generuje całą dokumentację: 

Podgląd 3d projektu – możliwość dynamicznego obracania widokiem, przybliżania i oddalania czy „chodzenia”, pozwala przyjrzeć się dokładnie wszystkim szczegółom, a także otworzyć i zamknąć szafkę lub pokazać wyposażenie jej wnętrza. 

Każdy element projektu ma przypisany numer, aby można łatwo znaleźć go na liście. 

 

 

 

 

 

Gdziekolwiek jesteś, masz dostęp do wszystkich informacji o projekcie. Jednym kliknięciem uzyskasz zestawienie akcesoriów i wyślesz do hurtowni w formie pliku csv. Łatwo zamówisz wszystkie akcesoria, okucia, zawiasy, szuflady, podnośniki, nóżki, uchwyty.

Równie łatwo uzyskasz zestawienie frontów – czy do produkcji własnej czy zamawiane w firmie zewnętrznej. Program pozwala stosować formatki w materiale i wykończeniu frontów jako ozdobne elementy korpusów. Take formatki zostaną rozliczone i zamówione jako frontowe ale system nawierci i wyfrezuje je zgodnie z wymogami konstrukcji korpusu, nawet z uwzględnieniem innej ich grubości niż pozostałych części korpusu.

Formatki korpusowe są specyfikowane osobno i automatycznie wysyłane do optymalizacji rozkroju arkuszy płyt meblowych. 

 

 

 

 

Dowolność ustawienia własnego schematu wyceny

Wycena kuchni na zamówienie potrafi być niezwykle złożonym i skomplikowanym procesem. Musi uwzględniać wiele zmiennych i być zależna od ilości użytych materiałów, cen zastosowanych akcesoriów, kosztów produkcji (w zależności od stopnia złożoności i trudności wykonania danego mebla), kosztów transportu i innych. Do tego dochodzą marże, narzuty i upusty – wszystko zróżnicowane pod kątem grup odbiorców, często również należy uwzględnić kursy wymiany walut z danego dnia. Dzięki naszemu systemowi producent ma bezpośredni wpływ na każdą składową wyceny online - tak, że każda zmiana w cennikach czy regułach wyceny jest automatycznie uwzględniana w bieżących wycenach projektantów i sprzedawców.

 

Większość konsumentów nie chce czekać na wycenę kuchni. Jeśli ją odwleczesz, to wysyłasz klienta do swojej konkurencji i tracisz szanse sprzedaży. Dlatego tak ważne jest, by wycena była natychmiastowa i mogła być wyświetlona od zaraz. Nasz system daje Ci możliwość natychmiastowej wyceny, nawet dla nietypowych mebli i zabudów indywidualnych.

 

Dostęp chroniony i różnicowany w zależności od uprawnień

Dostęp do dokumentacji online jest chroniony. Każdy użytkownik w firmie ma przypisany zestaw uprawnień, np. technolog nie musi widzieć wycen, a sprzedawcy nie są potrzebne dane produkcyjne. Użytkownik loguje się do swojego konta i ma dostęp do przypisanego mu zakresu danych, nawet setki kilometrów od biura. Rozwiązanie to znakomicie wspiera zespołową pracę nad realizacją zamówień. Wszyscy zainteresowani – w tej samej chwili mają dostęp do rejestru projektów i zamówienia, o którym właśnie rozmawiają. 

 

 

 
 

Kontrahenci zagraniczni? Masz możliwość wprowadzenia różnych wersji językowych!

Nasz system wspiera pracę zespołów międzynarodowych. Przykładowo projekt opracowany przez projektanta w języku niemieckim dla niemieckiego konsumenta, może być przetwarzany przez anglojęzyczną komórkę OrderEntry, a produkowany w zakładzie w Polsce. Każdy użytkownik będzie widział dane w swoim języku. 

 

 ___

ZOBACZ TEŻ: 

Generator Katalogów Cenowych PDF

Graficzny konfigurator mebli - film

 

 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum