Abrys Nowy wymiar obsługi zamówień (dodano 2018-03-05)


Nasze oprogramowanie oferuje innowacyjne podejście do całego procesu produkcji mebli – jest ona bezpośrednio sterowana zamówieniami. W tym procesie projekt jest zintegrowanym, elektronicznym dokumentem zamówieniowym, który stanowi równocześnie ofertę, dokument sprzedaży, zapis kompletnej konfiguracji mebli, zestawienie cenowe z cenami zsynchronizowanymi automatycznie z aktualną bazą danych w chmurze, zamówieniem do fabryki, zamówieniem produkcyjnym oraz instrukcją montażu dla montażysty.

Ten elektroniczny dokument jest kluczowym elementem - bezpośrednim źródłem danych na każdym etapie skomplikowanego procesu sprzedaży i produkcji mebli na zamówienie. Rozwiązanie to gwarantuje jednoznaczność informacji oraz zapewnia brak błędów na każdym kolejnym etapie procesu – co przyspiesza pracę, zwiększa efektywność firmy a co za tym idzie – zadowolenie klientów.

 

 

W momencie zatwierdzenia projektu i przekazania do etapu produkcji, wszystkie modyfikacje dokonane w projekcie na etapie ofertowania i sprzedaży są widoczne po stronie produkcyjnej. Wszelkie zmiany projektanta w konfiguracji mebla automatycznie przekładają się na:

- szczegółową specyfikację rozkroju formatek, schematy okleinowania, automatyczny BOM zgodny z indywidualną konfiguracją,

- kody CNC dedykowane na centra produkcyjne parku maszynowego fabryki,

- uzgodnione z indywidualnymi potrzebami fabryki etykiety na formatki, a także dokumenty zbiorcze dla poszczególnych zamówień. 

 

Obsługę aplikacji usprawniają dynamiczne tabele, które umożliwiają sortowanie wyświetlonych na ekranie wyników według kolumn tabeli. Listy i zestawienia mogą być przed wyświetleniem poddane filtrowaniu według zadanych kryteriów, dzięki czemu szybciej można dotrzeć do poszukiwanej informacji. Tabele generowane są z użyciem najnowszych technologii, a wybrane elementy systemu umożliwiają wykonanie eksportu danych lub wydruk do pliku PDF.

Istotną zaletą naszego systemu jest połączenie rozbudowanej funkcjonalności z przejrzystością interfejsu użytkownika. Aplikacja panelu użytkownika wyświetlana jest w przeglądarce jak strona internetowa. Kolorystyka, wygląd ikon oraz układ menu zaprojektowane są tak, aby zapewnić jak największą wygodę pracy. System umożliwia elastyczne i sprawne zarządzanie zamówieniami. 

 ___

ZOBACZ TEŻ:

Techniczna Dokumentacja Projektu online

Graficzny konfigurator mebli - film

 

 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum