Abrys Sprawdź jak zaprojektować szafę wolnostojącą! (dodano 2018-07-13)

Prezentujemy jeden z wariantów, w którym użyto kilka frontów zewnętrznych rozwieranych dla jednej przestrzeni. Wnętrze szafy można zaprojektować na różne sposoby z wykorzystaniem wygodnych do wstawiania modułów: zestaw półek, drążki, kontenery z szufladami i wiele innych. Gotowe? W naszym systemie możesz uruchomić produkcję tej szafy bezpośrednio z projektu!

 

Dowiecie się jak:

 Wybrać i zmodyfikować korpus szafy,
 Zagospodarować wnętrze szafy dodając różnego rodzaju podziały, moduły i akcesoria,
 Dodać i dopasować fronty zewnętrzne rozwierane. 

 
 
 
 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum