Abrys Sprawdź jak zaprojektować szafę wolnostojącą! (dodano 2018-07-13)

Prezentujemy jeden z wariantów, w którym użyto kilka frontów zewnętrznych rozwieranych dla jednej przestrzeni. Wnętrze szafy można zaprojektować na różne sposoby z wykorzystaniem wygodnych do wstawiania modułów: zestaw półek, drążki, kontenery z szufladami i wiele innych. Gotowe? W naszym systemie możesz uruchomić produkcję tej szafy bezpośrednio z projektu!

 

Dowiecie się jak:

 Wybrać i zmodyfikować korpus szafy,
 Zagospodarować wnętrze szafy dodając różnego rodzaju podziały, moduły i akcesoria,
 Dodać i dopasować fronty zewnętrzne rozwierane. 

 
 
 
 

 Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum