Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowegoaaaaa

Cała technologia produkcji jest zapisana w definicji mebla - dzięki temu projektant może szybko zaprojektować meble a wszelkie zestawienia i wyceny oraz rozpisanie na produkcję zostaną przygotowane automatycznie. 

   

 

 

 

Projekt obejmuje kompletny model 3D wnętrza, pełną kolorystykę i faktury powierzchni, światła i odbicia, a wszystko dostępne i widoczne w czasie rzeczywistym podczas projektowania.

   

 

 

 

Nasze rozwiązania są intuicyjne i proste w obsłudze - tak, aby pełny projekt można było zrobić już po kilkugodzinnym szkoleniu wdrożeniowym. 

   

 

 

 
Wspieramy technicznie naszych użytkowników zarówno podczas wdrożeń jak i przy codziennej pracy z programem. Projektant, w zależności od potrzeb, ma do dyspozycji wiele różnych form kontaktu z naszym działem pomocy technicznej - od forum użytkowników, po e-mail, telefon czy np łączenie zdalne.  
   

 

 

 
Przy modyfikacji elementów program kontroluje poprawność zmian pod kątem konstrukcji, technologii i zgodności wybranych materiałów. Dzięki temu, wybierając rodzaj frontów i uchwytów, kolorystykę szafek, blatów i innych elementów projektu, nie można popełnić błędu. Projektant ma również do dyspozycji bogatą bibliotekę modeli 3d i tekstur przestrzennych (bump). 
   

 

 

 

Meble, które sprzedajesz to część przestrzeni, do której muszą pasować. Jeśli chcemy zaprezentować oferowane meble w przestrzeni istniejącej, możemy skorzystać z funkcji PhotoMach, dzięki której zdjęcie wykonane we wnętrzu staje się naszą przestrzenią projektową. Program dobiera skalę i perspektywę sceny projektu stosownie do zdjęcia i przedstawia meble w sfotografowanej aranżacji. 

   

 

 

 Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017