Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego
Szkolenia
 
Szkolenia prowadzone są w małych grupach (do czterech osób), w terminach dogodnych dla uczestników. Organizowane są w formie warsztatów, gdzie każdy uczestnik samodzielnie wykonuje zadania projektowe przy swoim stanowisku komputerowym.
 
W trakcie takiego szkolenia kładziemy szczególny nacisk na samodzielne opanowanie zasad użytkowania programu. Zakres tematyczny szkoleń może być po wcześniejszym ustaleniu, dostosowany do wymagań klienta, przeprowadzony według przysłanej wcześniej listy tematów, bądź oparte na konkretnym projekcie. 
 
Na specjalne życzenie, każdy z uczestników może otrzymać imienny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.
                                                                                                           Czas trwania szkolenia: 6 godzin
 

BONUS DLA NASZYCH KLIENTÓW!
W cenie programu oferujemy Państwu czterogodzinne wdrożenie, dzięki któremu użytkownik
otrzymuje cenne wskazówki
dotyczące instalacji programu, katalogów oraz podstaw użytkowania
programu. Wdrożenie jest do odebrania w siedzibie naszej firmy, w ciągu miesiąca od daty zakupu. W celu skorzystania z tego bonusu należy zarezerwować u nas dogodny termin. 

 

Seminaria
 
Regularnie na terenie całej Polski organizowane są spotkania z użytkownikami programu. W trakcie tych seminariów uczestnicy mogą zapoznać się z funkcjonalnością i działaniem nowych wersji programu. Prezentujemy wszystkie etapy tworzenia projektu począwszy od rysowania ścian, wstawiania mebli, dekoracji, oświetlenia… aż do stworzenia foto-realistycznej wizualizacji. 
 
W części warsztatowej nasi eksperci udzielą porad użytkownikom, jak najskuteczniej wykorzystać funkcje programu w zaawansowanych projektach. 
 
 
Serdecznie Państwa zapraszamy! 

Najbliższe seminaria sprawdź 

 
 

 

 Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017