Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Nowy wymiar obsługi zamówień


Nasze oprogramowanie oferuje innowacyjne podejście do całego procesu produkcji mebli – jest ona bezpośrednio sterowana zamówieniami. W tym procesie projekt jest zintegrowanym, elektronicznym dokumentem zamówieniowym, który stanowi równocześnie ofertę, dokument sprzedaży, zapis kompletnej konfiguracji mebli, zestawienie cenowe z cenami zsynchronizowanymi automatycznie z aktualną bazą danych w chmurze, zamówieniem do fabryki, zamówieniem produkcyjnym oraz instrukcją montażu dla montażysty.

Ten elektroniczny dokument jest kluczowym elementem - bezpośrednim źródłem danych na każdym etapie skomplikowanego procesu sprzedaży i produkcji mebli na zamówienie. Rozwiązanie to gwarantuje jednoznaczność informacji oraz zapewnia brak błędów na każdym kolejnym etapie procesu – co przyspiesza pracę, zwiększa efektywność firmy a co za tym idzie – zadowolenie klientów.

 

 

W momencie zatwierdzenia projektu i przekazania do etapu produkcji, wszystkie modyfikacje dokonane w projekcie na etapie ofertowania i sprzedaży są widoczne po stronie produkcyjnej. Wszelkie zmiany projektanta w konfiguracji mebla automatycznie przekładają się na:

- szczegółową specyfikację rozkroju formatek, schematy okleinowania, automatyczny BOM zgodny z indywidualną konfiguracją,

- kody CNC dedykowane na centra produkcyjne parku maszynowego fabryki,

- uzgodnione z indywidualnymi potrzebami fabryki etykiety na formatki, a także dokumenty zbiorcze dla poszczególnych zamówień. 

 

Obsługę aplikacji usprawniają dynamiczne tabele, które umożliwiają sortowanie wyświetlonych na ekranie wyników według kolumn tabeli. Listy i zestawienia mogą być przed wyświetleniem poddane filtrowaniu według zadanych kryteriów, dzięki czemu szybciej można dotrzeć do poszukiwanej informacji. Tabele generowane są z użyciem najnowszych technologii, a wybrane elementy systemu umożliwiają wykonanie eksportu danych lub wydruk do pliku PDF.

Istotną zaletą naszego systemu jest połączenie rozbudowanej funkcjonalności z przejrzystością interfejsu użytkownika. Aplikacja panelu użytkownika wyświetlana jest w przeglądarce jak strona internetowa. Kolorystyka, wygląd ikon oraz układ menu zaprojektowane są tak, aby zapewnić jak największą wygodę pracy. System umożliwia elastyczne i sprawne zarządzanie zamówieniami. 

 ___

ZOBACZ TEŻ:

Techniczna Dokumentacja Projektu online

Graficzny konfigurator mebli - film

 

 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017