Przejdź do treści
Home » Artykuły » Jak zacząć sprzedawać meble online?

Jak zacząć sprzedawać meble online?

  Konfigurator Mebli 3D to rewolucyjne narzędzie dla sklepów producentów mebli.

  Stworzyliśmy narzędzie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki klienci zamawiają meble. Konfigurator Mebli 3D to rozwiązanie, które pozwala na projektowanie i zamawianie mebli z poziomu przeglądarki internetowej. Dodatkowo – możesz je podpiąć bezpośrednio do swojego sklepu internetowego.

  Dzięki Twoi klienci będą mogli stworzyć projekt, który idealnie wpisze się w ich potrzeby i wymagania. Konfigurator Mebli 3D umożliwia dokładne dopasowanie rozmiarów, materiałów, dodatków oraz innych szczegółów mebla do indywidualnych potrzeb klienta.

  Konfigurator Mebli 3D bezpośrednio w Twoim sklepie online

  Jednym z największych atutów Konfiguratora Mebli 3D firmy Abrys SysTEM jest możliwość podpięcia go do sklepu internetowego. Dzięki temu Twoi mogą zaprojektować idealnie dopasowane do ich potrzeb meble wychodzenia ze strony www Twojej firmy. To rozwiązanie, które pozwala na pełną personalizację zamówienia i wyjście na wprost oczekiwaniom odbiorcy docelowego.

  Jeśli jesteś zainteresowany Konfiguratorem Mebli 3D, ale nie masz pewności, czy to na 100% narzędzie, którego potrzebujesz  – możesz sprawdzić jego działanie w wersji DEMO na stronie meble.mobi. Sprawdzisz tam podstawowe funkcjonalności narzędzia i zobaczysz, jakie możliwości ono daje.

  __________

  Zachęcamy również do umówienia spotkania z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie pytania i przedstawi pełne możliwości naszych rozwiązań. Zajrzyj do zakładki KONTAKT, aby sprawdzić, jak się z nami skontaktować.

  Tagi: