Przejdź do treści
Home » Artykuły » Abrys SysTEM wyróżniony nagrodą ECO PRIZE

Abrys SysTEM wyróżniony nagrodą ECO PRIZE

  Na ostatnich Targach Drema – największych targach przemysłu meblarskiego w Polsce zostaliśmy wyróżnieni przez jury Nagrodą Eco Prize.

  Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!

  Abrys SysTEM przenosi firmy produkcyjne na nowy poziom. Nasze rozwiązania pozwalają zaplanować produkcję z jak najmniejszym obciążeniem zarówno dla jej kosztów, jak i środowiska.

  Eco Prize – Liczy się dla nas środowisko!

  Nagroda Eco Prize jest przyznawana podczas Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Wyróżnione nią rozwiązania cechuje wyjątkowa dbałość o środowisko naturalne. Za co w tej kategorii został nagrodzony Abrys SysTEM?

  Abrys SysTEM jest rozwiązaniem, które pozwala zminimalizować odpady produkcyjne. Rozkrój online dokonuje optymalizacji planu cięcia płyty wszystkich użytych w zamówieniu materiałów. Producent ma możliwość sprawdzenia stopnia wykorzystania zamawianych arkuszy płyty, a także dokonać poprawek. Dzięki temu produkcję można zaplanować tak, aby była jak najmniejszym obciążeniem nie tylko dla kosztów, ale również dla środowiska.

  Jakie jeszcze inne dodatkowe korzyści dla ekologii dają rozwiązania Abrys SysTEM? Wszystko odbywa się w 100% online w jednym zintegrowanym programie. Pozwala to zaoszczędzić m.in. na materiałach drukowanych. A dodatkowo usprawnia to i przyspiesza pracę.

  Jeśli jesteś zainteresowany naszym programem lub chcesz się dowiedzieć o nim więcej, zapraszamy do KONTAKTU. A jeśli chcesz sprawdzić, co możemy Ci zaoferować – przetestuj wersję DEMO Konfiguratora 3D.