Przejdź do treści
Home » Artykuły » Zarządzaj produkcją mebli ze smartphona

Zarządzaj produkcją mebli ze smartphona

  Abrys SysTEM to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania produkcją mebli – od projektu, poprzez jego realizację, kończąc na gotowej dokumentacji dla klienta. Pozwala zautomatyzować wiele aspektów związanych z produkcją, w tym planowanie, zarządzanie zamówieniami, zarządzanie materiałami oraz kontrolę jakości.

  Jedną z największych zalet tego oprogramowania jest dostępność. Oznacza to, że można z niego korzystać nie tylko na komputerze stacjonarnym, ale również na telefonie komórkowym, z poziomu przeglądarki internetowej.

  Oprogramowanie do zarządzania produkcją mebli na Twoim telefonie: korzyści

  Korzystanie z Abrys SysTEM na telefonie komórkowym przynosi wiele korzyści.

  Oprogramowanie do zarządzania produkcją mebli Abrys SysTEM pozwala to na wygodne i szybkie zarządzanie produkcją z dowolnego miejsca. Bez względu na to, gdzie jesteś, zawsze masz dostęp do niezbędnych informacji i możesz podejmować decyzje na bieżąco.

  Dodatkowo korzystanie z programu na telefonie pozwala zaoszczędzić czas. Nie trzeba być w biurze, aby sprawdzić stan produkcji czy złożyć zamówienie. Wszystkie niezbędne informacje są zawsze pod ręką, co przyspiesza proces podejmowania decyzji i pozwala na szybsze reagowanie na zmieniające się okoliczności.

  Dzięki temu, że z oprogramowania Abrys SysTEM możesz korzystać także z poziomu swojego telefonu, masz lepszą kontrolę procesu produkcji. Dostęp do danych jest na bieżąco, można szybko zareagować na ewentualne problemy i uniknąć opóźnień w produkcji. Ponadto, możliwość śledzenia procesu produkcji na żywo pozwala na lepsze planowanie i wykorzystanie zasobów.

  Nasze rozwiązanie pozwala także usprawnić współpracę między różnymi działami firmy. Każdy ma dostęp do tych samych informacji, a to pozwala uniknąć nieporozumień i lepiej koordynować działania. Ponadto, daje to możliwość na szybsze przekazywanie informacji między pracownikami i eliminuje potrzebę przepisywania danych z papierowych dokumentów do systemu.

  Korzystanie z Abrys SysTEM na telefonie komórkowym nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji. Wszystko, co potrzebne to przeglądarka internetowa – dzięki temu oszczędzasz miejsce na telefonie.

  Sprawdź na przykładzie wersji DEMO Konfiguratora3D, jak to działa.

  Jeśli chcesz usprawnić swój biznes, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z naszym konsultantem.